Blog

Seo ve Sem Hakkında

En uygun fiyatlarla en kalitesi baskı hizmetini sunmayı amaç edinmiş gizamedya.com ile “artık herkesin kendi matbaası oldu!” Arama motorlarında insanların herhangi bir ürün, hizmet ya da bilgiyi aramaları durumunda ilgili sayfaların gözler önüne getirildiğini görebilirsiniz. İlk sıralarda yer alanların ise içerik bakımından tatminkar niteliklere sahip olanlar ve SEO uygulamalarının gerçekleştirildiği sayfalar olduğunu görebilirsiniz. Kullanıcıların bir ürün, hizmet ya da bilgiyi aradıklarında ilk sıralarda yer alan sayfalara itibar etmesi sebebi ile bu uygulamalara özen göstermeniz faydanıza olacaktır.

Devam Et...

Küçük İşletme Kullanıcıları için Instagram'da Başarının Sırları

Instagram, günümüz işletmelerinin kullanabileceği en güçlü çevrimiçi pazarlama araçlarından biridir. Ancak, platformdan en iyi şekilde yararlanmak için işletme sahiplerinin düşünmesi gereken bir sürü yapılması gereken vardır. Belli miktarda bir takipçi topluluğu oluşturmanız, topluluğu geliştirmeniz ve sonunda kullanımınızı kâra dönüştürmeniz gerekir. Instagram'daki küçük işletme topluluğunun üyelerinden biraz yardım alarak bu hedeflere nasıl ulaşacağınızı öğrenin.

Devam Et...

E-Ticaret

Alışveriş yapmak her insanın ihtiyacı ve vazgeçilmez tutkusudur. Son yıllarda herkesin elektronik ortamda alışverişe daha fazla yönelmesi üreticileri ve pazarlama firmalarını değişik yöntemlerle müşteri bulmaya yöneltti. Her ne kadar eskisi kadar mağazadan almak popüler olmasa da yeni açılan alış veriş merkezleri duruma farklılık katmaya başladı. Bütün bunların yanı sıra e-ticaret hergün yükselmeye devam ediyor. Artık mağza mağza gezip saatlerce sıra beklemek, devamlı kıyafet bakmaktan yorulmak yavaş yavaş tarihe karışıyor.

Devam Et...